جستجو

ضوابط جستجو

جستجو:

کالاهای موجود در ضوابط جستجو

نمایش: لیست / شبکه ای
نمایش:
مرتب کردن براساس:
6dBi omni antenna
قدرت آنتن 6dbi , نوع آنتن امنی , فرکانس 2.4GHz , کانکتور خروجی NType  آنتن امنی 6dBi از محصو..
mANT 15s
توان آنتن 15dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
250,000 تومان
mANT30 PA
قدرت آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
685,000 تومان
R11e-2HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2Hn..
S-RJ01
S-RJ01 تبدیل پورت SFP به پورت شبکه گیگابیت اترنت 10/100/1000 را فراهم مینماید   ..
155,000 تومان
2.4Ghz Dipole
توان آنتن 5dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2400-2500 مگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA آنتن 2.4GHz ..
26,500 تومان
mANT 19s
توان آنتن 19dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
545,000 تومان
mANT30
توان آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
R11e-2HPnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2HP..
145,000 تومان
ACSWI
ACSWI , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
46,000 تومان
R11e-5HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMCX R11e-5HPnD یک کا..
145,000 تومان
S-85DLC05D
سرعت 1.2G , طول موج 850nm , کانکتور Dual LC حالت Multi Mode , طول کابل 550 متر  ماژول S-85DL..
98,000 تومان
ACSWIM
ACSWIM , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
46,000 تومان
R11e-5HacD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
203,000 تومان
S-31DLC20D
سرعت 1.2G , طول موج 1310nm , کانکتور Dual LC حالت Single Mode , طول کابل 20km متر  ماژو..
quickMOUNT
پایه آنتن quickMOUNT , امکان نصب رادیوهای SXT بر روی دیوار با استفاده از پایه , قابلیت چرخش 190 درجه..
13,000 تومان
R11e-5HacT
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
208,000 تومان
R2SHPn
قدرت خروجی 1600 میلی وات , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R2SH..
185,000 تومان
R5SHPn
قدرت خروجی 800 میلی وات , فرکانس 5 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R5SHPn ..
198,000 تومان
R52nM
کارت وایرلس , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , نوع کارت دو قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R52nM نو..
R52H
کارت وایرلس miniPCI , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , نوع کارت دو قطبی , کانکتور خروجی MMCX  ..