جستجو

ضوابط جستجو

جستجو:

کالاهای موجود در ضوابط جستجو

نمایش: لیست / شبکه ای
نمایش:
مرتب کردن براساس:
6dBi omni antenna
قدرت آنتن 6dbi , نوع آنتن امنی , فرکانس 2.4GHz , کانکتور خروجی NType  آنتن امنی 6dBi از محصو..
hEX lite
hEX lite , پورت اترنت پنج عدد 10/100 , پردازنده 850 مگاهرتز , کارت حافظه 64 مگابایت , سطح دسترس..
178,000 تومان
mANT 15s
توان آنتن 15dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
250,000 تومان
mANT30 PA
قدرت آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
Metal ring
بست فلزی , مناسب برای انوع رادیوهای کمپانی mikrotik و ubnt , درجه بندی برای انواع لوله ها Metal R..
5,000 تومان
R11e-2HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2Hn..
RB911 Lite2
 پردازنده 600 مگاهرتز , مقدار حافظه ذخیره گاه  64 مگابایت , 1 پورت اترنت , فرکانس 2 گیگا ه..
125,000 تومان
S-RJ01
S-RJ01 تبدیل پورت SFP به پورت شبکه گیگابیت اترنت 10/100/1000 را فراهم مینماید   ..
155,000 تومان
2.4Ghz Dipole
توان آنتن 5dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2400-2500 مگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA آنتن 2.4GHz ..
26,500 تومان
mANT 19s
توان آنتن 19dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
545,000 تومان
mANT30
توان آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
R11e-2HPnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2HP..
145,000 تومان
RB911 Lite5
 پردازنده 600 مگاهرتز , مقدار حافظه ذخیره گاه 64 مگابایت , 1 پورت اترنت ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح..
ACSWI
ACSWI , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
26,500 تومان
R11e-5HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMCX R11e-5HPnD یک کا..
145,000 تومان
S-85DLC05D
سرعت 1.2G , طول موج 850nm , کانکتور Dual LC حالت Multi Mode , طول کابل 550 متر  ماژول S-85DL..
98,000 تومان
ACSWIM
ACSWIM , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
26,500 تومان
R11e-5HacD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
203,000 تومان
RB911 Lite5 dual
پردازنده 600 مگاهرتز , سایز حافظه 64 مگابایت , 1 پورت اترنت ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح دسترسی L3 روت..
S-31DLC20D
سرعت 1.2G , طول موج 1310nm , کانکتور Dual LC حالت Single Mode , طول کابل 20km متر  ماژو..
PowerBox
5 خروجی اترنت , پردازنده 400 مگاهرتزی , مناسب برای فضای بیرونی , قابلیت خروجی POE بیرونی , سطح دسترس..
305,000 تومان
R11e-5HacT
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
208,000 تومان
RB411L
1 زبانه ی miniPCI , سرعت پردازنده 300 مگاهرتز  ,  32 مگابایت حافظه  , 1 پورت اتر..
RB911 Lite5 ac
پردازنده 650 مگاهرتز , استاندارد 802.11ac  , پورت اترنت 10/100  ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح دس..
R2SHPn
قدرت خروجی 1600 میلی وات , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R2SH..
185,000 تومان
RB411
1 زبانه ی miniPCI , پردازنده 300 مگاهرتز  ,  32 مگابایت حافظه  , 1 پورت اترنت &n..
S+85DLC03D
سرعت 10G , طول موج 850nm , کانکتور  LC حالت Multi Mode , طول کابل 300 متر  ماژول S..
255,000 تومان
SXT HG5
SXT HG5 رادیو و آنتن میکروتیک , توان آنتن 17dBi , زاویه پوشش 25 درجه , قدرت خروجی 100..
R5SHPn
قدرت خروجی 800 میلی وات , فرکانس 5 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R5SHPn ..
198,000 تومان
RB450
پردازنده 300 مگاهرتزی , 5 خروجی اترنت , مقدار کارت حافظه 64 مگابایت , سطح دسترسی L5 , قدرت جک 2 عدد ..
RB750
 5 پورت اترنت , پردازنده  400 مگاهرتز ,  32 مگابایت حافظه , حداکثر قدرت 2.5 وات ..
RB911G-2HPnD
پردازنده 600 مگاهرتز , سایز حافظه 64 مگابایت , 1 پورت گیگابیت اترنت ,فرکانس 2 گیگاهرتز ,سطح دسترسی L..
210,000 تومان
S+31DLC10D
سرعت 10G , طول موج 1310nm , کانکتور  LC حالت Single Mode , طول کابل 10 کیلومتر  ما..
643,000 تومان
RB750GL
5 پورت اترنت گیگابیت , پردازنده 400 مگاهرتز , 64 مگابایت حافظه , حداکثر قدرت 5 وات , سطح د..
S+2332LC10D
2 عدد ماژول فیبر (+SFP) , سرعت تبادل اطلاعات 10G , مد فیبر Single Mode , کانکتور LC S+23LC10D&nbs..
R52nM
کارت وایرلس , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , نوع کارت دو قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R52nM نو..
RB411GL
پردازنده 680 مگاهرتز . 64 مگابایت حافظه , پورت اترنت گیگابیت , سطح دسترسی L4 روتربرد RB411GL..
385,000 تومان
RB750UP
5 پورت اترنت 10/100 , پردازنده 400 مگاهرتز , حافظه 64 مگابایت , سطح دسترسی L4 RB750UP یک روتر کاب..
SFP+ 1m direct attach cable
اتصال دستگاه های دارای 2 فیبر SFP و +SFP در مسافت 1 متر با محصول SFP+ 1m direct attach cable ..
R52H
کارت وایرلس miniPCI , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , نوع کارت دو قطبی , کانکتور خروجی MMCX  ..
RB911G-5HPnD
 پردازنده 600 مگاهرتز ,  حافظه 64 مگابایت , 1 پورت گیگابیت اترنت ,قدرت خروجی 1000 میلی وات..
260,000 تومان
SFP+ 3m direct attach cable
اتصال دستگاه های دارای 2 فیبر SFP و +SFP در مسافت 3 متر با محصول SFP+ 1m direct attach cable ..
RB411U
1 زبانه ی miniPCI , پردازنده 300 مگاهرتز  , 1 زبانه ی miniPCI-E  , یک خروجی USB , یک ..
285,000 تومان
RB911G-5HPacD
 پردازنده 720 مگاهرتز , استاندارد 802.11ac , قدرت خروجی 1000 میلی وات , مقدار حافظه 128 مگ..
RB912UAG-2HPnD
پردازنده 600 مگاهرتز , قدرت خروجی 1300 میلی وات , فرکانس 2 گیگاهرتز , 1 پورت گیگابیت اترنت , مقدار ح..
335,000 تومان
RB912UAG-5HPnD
پردازنده 600 مگاهرتز , قدرت خروجی 1000 میلی وات , فرکانس 5 گیگاهرتز , 1 پورت گیگابیت اترنت , مقدار ح..
RB411AR
1 زبانه ی miniPCI , دارای کارت وایرلس 2.4 گیگاهرتز ,  64 مگابایت حافظه  , 1 پورت اترن..
SEXTANT G
18dbi توان آنتن , پورت اترنت گیگابیت , 1000 میلی وات , فرکانس 5 گیگاهرتز , نوع آنتن 2 قطبی ,&nb..
399,500 تومان
RB433UL
پردازنده 300 مگاهرتز , امکان نصب 3 اسلات Mini Pci , پورت شبکه 3 عدد ,  , حافظه رم 64 مگابا..
RB433
 پردازنده 300 مگاهرتز , ٣ زبانه يMini Pci , پورت شبکه 3 عدد ,  , حافظه رم 64 مگابایت , سطح..