جستجو

ضوابط جستجو

جستجو:

کالاهای موجود در ضوابط جستجو

نمایش: لیست / شبکه ای
نمایش:
مرتب کردن براساس:
6dBi omni antenna
قدرت آنتن 6dbi , نوع آنتن امنی , فرکانس 2.4GHz , کانکتور خروجی NType  آنتن امنی 6dBi از محصو..
hAP lite
hAP Lite روتر بیسیم , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , ساختار روتر دو قطبی , توان آنتن 1.5dBi داخلی ,..
104,000 تومان
hEX lite
hEX lite , پورت اترنت پنج عدد 10/100 , پردازنده 850 مگاهرتز , کارت حافظه 64 مگابایت , سطح دسترس..
178,000 تومان
mANT 15s
توان آنتن 15dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
250,000 تومان
mANT30 PA
قدرت آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
660,000 تومان
Metal ring
بست فلزی , مناسب برای انوع رادیوهای کمپانی mikrotik و ubnt , درجه بندی برای انواع لوله ها Metal R..
5,000 تومان
R11e-2HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2Hn..
RB260GS
RB260GS سوئیچ هوشمند میکروتیک , 5 پورت گیگابیت اترنت , 1 محفظه SFP , سیستم عامل SwOS  RB260G..
RB911 Lite2
 پردازنده 600 مگاهرتز , مقدار حافظه ذخیره گاه  64 مگابایت , 1 پورت اترنت , فرکانس 2 گیگا ه..
125,000 تومان
S-RJ01
S-RJ01 تبدیل پورت SFP به پورت شبکه گیگابیت اترنت 10/100/1000 را فراهم مینماید   ..
155,000 تومان
 Power Adapter  24V 0.38A
منبع تغذیه 24 ولت  0.38 آمپر , مناسب برای انواع رادیوهای میکروتیک , مناسب برای RBPOE کمپان..
45,000 تومان
2.4Ghz Dipole
توان آنتن 5dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2400-2500 مگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA آنتن 2.4GHz ..
26,500 تومان
24HPOW
آداپتور 24HPOW , ولتاژ بیرونی 24V 1.6A , ولتاژ درونی 110/220V 1.2A , مناسب برای کابل های با طول زیاد..
55,000 تومان
hAP lite classic
hAP lite classic روتر بیسیم , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان آنتن 1.5dBi داخلی , 4 پورت اترنت 10/10..
98,000 تومان
hEX PoE
hEX PoE روتر کابلی , پورت گیگابیت اترنت 5 عدد , پورت SFP , پردازنده 800 مگاهرتز , کارت حافظه 12..
mANT 19s
توان آنتن 19dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Fema..
545,000 تومان
mANT30
توان آنتن 30dBi , ساختار دو قطبی , فرکانس 4.7 الی 5.875 گیگاهرتز , کانکتور خروجی 2x RP-SMA Female&nb..
635,000 تومان
R11e-2HPnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , توان خروجی 800mw , کانکتور خروجی u.fl  R11e-2HP..
145,000 تومان
RB260GSP
سوئیچ RB260GSP , پورت اترنت 10/100/1000 پنج عدد , سوئیچ هوشمند , 1 پورت فیبر , قابلیت POE OUT در پور..
RB911 Lite5
 پردازنده 600 مگاهرتز , مقدار حافظه ذخیره گاه 64 مگابایت , 1 پورت اترنت ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح..
ACSWI
ACSWI , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
26,500 تومان
DISC Lite5
DISC Lite5 رادیو وایرلس میکروتیک , توان آنتن 21dBi , فرکانس 5GHz , استاندارد بیسیم 802.11a/n , سطح د..
265,000 تومان
R11e-5HnD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMCX R11e-5HPnD یک کا..
145,000 تومان
Radome Cover Kit
 رادوم کاور کیت میکروتیک  Radome Cover Kit , مناسب برای mANT30 , mANT30 PA , کنترل کن..
205,000 تومان
S-85DLC05D
سرعت 1.2G , طول موج 850nm , کانکتور Dual LC حالت Multi Mode , طول کابل 550 متر  ماژول S-85DL..
105,000 تومان
ACSWIM
ACSWIM , توان آنتن 4dBi , پوشش آنتن 360 درجه , فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز , کانکتور خروجی RPSMA ..
26,500 تومان
hAP ac Lite
hAP ac Lite روتر بیسیم , قابلیت پشتیبانی از دو فرکانس همزمان , استاندارد بیسیم در فرکانس 5 گیگاهرتز ..
224,000 تومان
R11e-5HacD
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
203,000 تومان
RB750
 5 پورت اترنت , پردازنده  400 مگاهرتز ,  32 مگابایت حافظه , حداکثر قدرت 2.5 وات ..
RB911 Lite5 dual
پردازنده 600 مگاهرتز , سایز حافظه 64 مگابایت , 1 پورت اترنت ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح دسترسی L3 روت..
S-31DLC20D
سرعت 1.2G , طول موج 1310nm , کانکتور Dual LC حالت Single Mode , طول کابل 20km متر  ماژو..
145,000 تومان
Sleeve30 Kit
 Sleeve30 Kit پوشش محافظتی میکروتیک , مناسب برای آنتن mANT30 , mANT30 PA , کنترل..
hAP ac lite tower
hAP ac lite tower روتر بیسیم , قابلیت پشتیبانی از دو فرکانس همزمان , 5 پورت اترنت 10/100 ,..
QRT 5 ac
QRT 5 ac رادیو وایرلس میکروتیک , توان آنتن 24dBi , برد داخلی RB911G-5HPacD , فرکانس 5 گیگاهرتز , است..
720,000 تومان
R11e-5HacT
کارت وایرلس miniPCIe , فرکانس 5 گیگاهرتز , استاندارد 802.11ac , توان خروجی 500mw , کانکتور خروجی MMC..
208,000 تومان
RB411L
1 زبانه ی miniPCI , سرعت پردازنده 300 مگاهرتز  ,  32 مگابایت حافظه  , 1 پورت اتر..
RB750GL
5 پورت اترنت گیگابیت , پردازنده 400 مگاهرتز , 64 مگابایت حافظه , حداکثر قدرت 5 وات , سطح د..
RB911 Lite5 ac
پردازنده 650 مگاهرتز , استاندارد 802.11ac  , پورت اترنت 10/100  ,فرکانس 5 گیگاهرتز ,سطح دس..
hAP ac
hAP ac روتر بیسیم , قابلیت پشتیبانی از دو فرکانس همزمان , بهره گیری از استاندارد ac , پورت فیبر , 5 ..
525,000 تومان
quickMOUNT pro
پایه آنتن quickMOUNT pro , امکان نصب رادیوهای SXT, OmniTik , mANT بر روی دیوار یا لوله با استفا..
26,000 تومان
R2SHPn
قدرت خروجی 1600 میلی وات , فرکانس 2.4 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R2SH..
185,000 تومان
RB411
1 زبانه ی miniPCI , پردازنده 300 مگاهرتز  ,  32 مگابایت حافظه  , 1 پورت اترنت &n..
RB750UP
5 پورت اترنت 10/100 , پردازنده 400 مگاهرتز , حافظه 64 مگابایت , سطح دسترسی L4 RB750UP یک روتر کاب..
S+85DLC03D
سرعت 10G , طول موج 850nm , کانکتور  LC حالت Multi Mode , طول کابل 300 متر  ماژول S..
272,000 تومان
PowerBox
5 خروجی اترنت , پردازنده 400 مگاهرتزی , مناسب برای فضای بیرونی , قابلیت خروجی POE بیرونی , سطح دسترس..
305,000 تومان
quickMOUNT pro LHG
پایه آنتن quickMOUNT pro LHG , امکان نصب رادیوهای LHG بر روی دیوار یا لوله با استفاده از پایه ,..
R5SHPn
قدرت خروجی 800 میلی وات , فرکانس 5 گیگاهرتز , نوع کارت تک قطبی , کانکتور خروجی MMCX  R5SHPn ..
198,000 تومان
RB450
پردازنده 300 مگاهرتزی , 5 خروجی اترنت , مقدار کارت حافظه 64 مگابایت , سطح دسترسی L5 , قدرت جک 2 عدد ..
RB911G-2HPnD
پردازنده 600 مگاهرتز , سایز حافظه 64 مگابایت , 1 پورت گیگابیت اترنت ,فرکانس 2 گیگاهرتز ,سطح دسترسی L..
210,000 تومان
S+31DLC10D
سرعت 10G , طول موج 1310nm , کانکتور  LC حالت Single Mode , طول کابل 10 کیلومتر  ما..