نماد اعتماد
دسته بندی ها

logo-samandehi
ماژول فیبر
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
ماژول فیبر

سازگار با سوییچ های میکروتیک و سیسکو , سازگار با استاندارد IEEE 802.3z , قابلیت کارکرد Single mode د..
0 تومان
موجود نمی باشد

یکی از راه های ارائه فیبر به منازل استفاده از تکنولوژی ‏GPON(Gigabit Passive Optical Network)‎ است ..
0 تومان
تماس بگیرید

S-RJ01 تبدیل پورت SFP به پورت شبکه گیگابیت اترنت 10/100/1000 را فراهم مینماید   ..
155,000 تومان
موجود در انبار

سرعت 1.2G , طول موج 850nm , کانکتور Dual LC حالت Multi Mode , طول کابل 550 متر  ماژول S-85DL..
88,000 تومان
موجود در انبار

سرعت 1.2G , طول موج 1310nm , کانکتور Dual LC حالت Single Mode , طول کابل 20km متر  ماژو..
99,500 تومان
موجود در انبار

2 عدد ماژول فیبر (SFP) , سرعت تبادل اطلاعات 1.25G , مد فیبر Single Mode , کانکتور LC S-35LC20D&nb..
275,000 تومان
تماس بگیرید

سرعت 10G , طول موج 850nm , کانکتور  LC حالت Multi Mode , طول کابل 300 متر  ماژول S..
272,000 تومان
موجود در انبار

سرعت 10G , طول موج 1310nm , کانکتور  LC حالت Single Mode , طول کابل 10 کیلومتر  ما..
620,000 تومان
تماس بگیرید

2 عدد ماژول فیبر (+SFP) , سرعت تبادل اطلاعات 10G , مد فیبر Single Mode , کانکتور LC S+23LC10D&nbs..
1,295,000 تومان
تماس بگیرید

اتصال دستگاه های دارای 2 فیبر SFP و +SFP در مسافت 1 متر با محصول SFP+ 1m direct attach cable ..
110,000 تومان
تماس بگیرید

اتصال دستگاه های دارای 2 فیبر SFP و +SFP در مسافت 3 متر با محصول SFP+ 1m direct attach cable ..
110,000 تومان
تماس بگیرید